EASY čtvercový sprchový kout 800x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3215
EASY čtvercový sprchový kout 800x800mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1980EL3215
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 80x80 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 480 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 50.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904707 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Zalamovací |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů


