EASY čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3415
EASY čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, skládací dveře, L/P, čiré sklo EL1910EL3415
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | EASY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Čtvercové zástěny |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 625 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 62.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913904844 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Zalamovací |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
ZOOM čtvercová sprchová zástěna 1000x1000mm, čiré sklo ZL5416
expedice do 7 dnů15 901 Kč
Při platbě předem pouze 14 977 Kč
THRON SQUARE čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, hran. pojezdy, rohový TL2010-5002
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč
THRON ROUND čtvercový sprchový kout 1000x1000mm, kulaté pojezdy, rohový vstup TL2010-5005
expedice do 7 dnů19 918 Kč
Při platbě předem pouze 18 760 Kč


