EASY CLEANING přídavný bidet na studenou a teplou vodu, polypropylen MT101
EASY CLEANING přídavný bidet na studenou a teplou vodu, polypropylen MT101
| Výrobce: | Výrobce: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-MT101 |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Aqualine |
| Adresa výrobce: | Mělnická 87 250 65 Pakoměřice - Bořanovice |
| E-mail: | info@sapho.cz |
- Praktický design, rychlá montáž, oplach tryskou pomocí regulace teploty a tlaku vody. Tryska lze naklápět dopředu a dozadu pomocí malé páčky na ovládacím panelu (+- 20°).
- Přídavný bidet lze dodatečně instalovat pod stávající sedátko, pro téměř všechny typy WC mís. Rozteč uchycení je 136 - 200 mm.
- Bidet se připojuje zvlášť na přívod teplé i studené vody. Délka plastové hadičky pro přívod vody do bidetu je 300 cm, hadička je součástí balení. Mezikus "T" pro připojení plastové hadičky má vnitřní závit 1/2", proto je nutné mezi rohový ventil a T-kus vložit redukci a dobře spoj utěsnit. V případě připojení na rohový ventil i pro studenou vodu je nutné koupit redukci dvakrát.
- Opletené hadičky pro přívod vody od umyvadla nebo WC k rohovému ventilu nejsou součástí balení:
- Pro připojení vody k umyvadlu je potřeba dokoupit hadičku MBK M10 x F1/2" (kód 44440) a vyměnit ji za hadičku vedoucí od vodovodní baterie.
- Pro připojení vody k WC nádržce je nutné zvolit hadičku dle závitu napouštěcího ventilu (F3/8" nebo F1/2"), na straně mezikusu musí být vždy závit F1/2".
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 428 mm |
| Hloubka | 245 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Hmotnost / ks | 1.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816383 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
Doporučujeme přikoupit
Flexibilní nerezová hadice FxF 3/8"x1/2", 40cm 33254
expedice do 7 dnůTěsnící teflonová páska 10 m, 12 mm x 0,1 mm 5796
expedice do 7 dnůPodobné zboží
EASY CLEANING přídavný bidet na studenou vodu, polypropylen MT002
expedice do 7 dnůMohlo by Vás zajímat

