DURU keramické umyvadlo 60x40cm, bílá TU0351
DURU keramické umyvadlo 60x40cm, bílá TU0351
Vlastnosti
| Značka | CERASTYLE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 60x16,5x40 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907593 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva keramiky | bílá |
Příslušenství
1 432 Kč
Při platbě předem pouze 1 325 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm kulatý, chrom CV1003
expedice do 7 dnů529 Kč
Při platbě předem pouze 500 Kč
ZOJA umyvadlová skříňka 50,5x63x37,1cm, bílá 56373
expedice do 7 dnů2 199 Kč
Při platbě předem pouze 2 079 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, velká zátka, 30-45mm, chrom TF7001
expedice do 7 dnů290 Kč
Při platbě předem pouze 274 Kč
Mohlo by Vás zajímat
NUALI keramické umývátko 50x30cm, baterie vpravo, bílá TU0129
expedice do 7 dnů2 442 Kč
Při platbě předem pouze 2 272 Kč
TORIDI keramické umyvadlo 101x46,5cm, bílá TU0221
expedice do 7 dnů4 721 Kč
Při platbě předem pouze 4 392 Kč
OVALI keramické umyvadlo 74x38,5cm, bílá TU0713
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
MANAKI keramické umývátko 42x28cm, bílá TU0076
expedice do 7 dnů2 374 Kč
Při platbě předem pouze 2 208 Kč


