Držák sprchy hranatý, pevný, gun metal
Držák sprchy hranatý, pevný, gun metal
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1205-14GM |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 32 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124655 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 120cm, gun metal 1208-10GM 56394
expedice do 7 dnů241 Kč
Při platbě předem pouze 224 Kč

