DINA otopné těleso 400x1560 mm, černá mat IR374B
DINA otopné těleso 400x1560 mm, černá mat IR374B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DINA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x1560 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1560 mm |
| Objem | 4.10 l |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Doporučená el. topná tyč | 400 W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 365 mm |
| Výkon | 477 W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10 bar |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913927355 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva radiátoru | černá |
| Přípojovací rozteč 50mm | ne |
Příslušenství
1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Set krycích rozet kulatých, černá mat CP6135B
expedice do 7 dnů937 Kč
Při platbě předem pouze 872 Kč
CORNER COMBI SIMPLY připojovací sada ventilů triaxiální, pravé provedení, chrom CP330S
expedice do 7 dnů3 775 Kč
Při platbě předem pouze 3 512 Kč
Mohlo by Vás zajímat
TABELLA otopné těleso 370x1590 mm, bílá mat MI1537
na objednávku11 171 Kč
Při platbě předem pouze 10 392 Kč
DINA otopné těleso 400x1560 mm, bílá IR364W
expedice do 7 dnů4 033 Kč
Při platbě předem pouze 3 752 Kč
METRO LIGHT otopné těleso 300x1500 mm, černá mat IR446TB
expedice do 7 dnů4 807 Kč
Při platbě předem pouze 4 472 Kč
DINA otopné těleso 300x1380 mm, bílá IR363W
expedice do 7 dnů3 431 Kč
Při platbě předem pouze 3 192 Kč


