DIMY podomítková sprchová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy,černá DM493BL
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie s ruční sprchou, 2 výstupy,černá DM493BL
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 110 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 7.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866494 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, 300x300mm, černá mat SL101
expedice do 7 dnů1 969 Kč
Při platbě předem pouze 1 832 Kč
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, černá mat SL102
expedice do 7 dnů1 453 Kč
Při platbě předem pouze 1 352 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ULTRAMIX podomítková sprchová baterie s ruční sprchou, 2 výstupy, zlato mat UT045G
expedice do 7 dnů16 884 Kč
Při platbě předem pouze 15 854 Kč
17 191 Kč
Při platbě předem pouze 15 992 Kč
13 415 Kč
Při platbě předem pouze 12 597 Kč
14 095 Kč
Při platbě předem pouze 13 112 Kč


