DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393
DIMY podomítková sprchová termostatická baterie, 3 výstupy, chrom DM393
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | 3 výstupy |
| Hmotnost / ks | 4.5020 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866449 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Nástěnná výtoková hubice plochá, 300x52mm, chrom AVI005 59086
expedice do 7 dnů4 463 Kč
Při platbě předem pouze 4 152 Kč
Držák sprchy hranatý, otočný, s vyústěním, chrom SG301
expedice do 7 dnů1 195 Kč
Při platbě předem pouze 1 112 Kč
11 601 Kč
Při platbě předem pouze 10 792 Kč
15 471 Kč
Při platbě předem pouze 14 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
SMARTSELECT podomítková sprchová termostatická baterie, box, chrom UBC-RP032 53121
expedice do 7 dnů7 832 Kč
Při platbě předem pouze 7 342 Kč
Podomítková sprchová termostatická baterie, box, 2 výstupy, černá mat RH396B 56087
expedice do 7 dnů5 151 Kč
Při platbě předem pouze 4 792 Kč
9 352 Kč
Při platbě předem pouze 8 768 Kč
4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč

