DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom DM018
DIMY podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, chrom DM018
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| Šířka | 160 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hloubka | 187 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0820 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866340 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč
783 Kč
Při platbě předem pouze 728 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PAX podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat XA08/15
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
TURSI podomítková dvouprvková umyvadlová baterie, černá mat TI018B
expedice do 7 dnů7 215 Kč
Při platbě předem pouze 6 712 Kč
FORATA podomítková umyvadlová baterie, délka hubice 20cm, chrom FT018
expedice do 7 dnů5 839 Kč
Při platbě předem pouze 5 432 Kč
ULTRAMIX tělo podomítkové dvouprvkové umyvadlové baterie, hubice 16cm, chrom UT118-1
expedice do 7 dnů5 375 Kč
Při platbě předem pouze 5 000 Kč

