DIMY nástěnná vanová termostatická baterie, kaskáda, černá mat DM292BL
DIMY nástěnná vanová termostatická baterie, kaskáda, černá mat DM292BL
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIMY |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 263 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Přepínač na sprchu | Integrovaný v rukojeti |
| Ostatní | HiTech Therm |
| Hmotnost / ks | 3.2440 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913866395 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 let |
| Barva baterie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX plastová sprchová hadice, 150cm, černá mat 1208-17
expedice do 7 dnů292 Kč
Při platbě předem pouze 272 Kč
1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 512 Kč
Podobné zboží
GINKO nástěnná vanová baterie, černá mat 1101-10B
expedice do 7 dnů7 559 Kč
Při platbě předem pouze 7 032 Kč
12 633 Kč
Při platbě předem pouze 11 752 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 633 Kč
Při platbě předem pouze 11 752 Kč
SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, černá/zlato mat WD010G
expedice do 7 dnů6 650 Kč
Při platbě předem pouze 6 245 Kč
SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, chrom WD010
expedice do 7 dnů5 667 Kč
Při platbě předem pouze 5 272 Kč
SOLARIS nástěnná vanová termostatická baterie, černá mat/chrom WD010BC
expedice do 7 dnů6 494 Kč
Při platbě předem pouze 6 098 Kč


