DIAMOND dávkovač mýdla, 200ml, mléčné sklo, bronz
DIAMOND dávkovač mýdla, 200ml, mléčné sklo, bronz
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1319-19 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DIAMOND |
| Rozměr | 135x162x102 mm |
| Šířka | 135 mm |
| Výška | 162 mm |
| Hloubka | 102 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Retro |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 200 ml |
| Hmotnost / ks | 0.6200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913826528 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |

