Deska DTDL 880x18x440mm, borovice rustik DT088-1616 44157
Deska DTDL 880x18x440mm, borovice rustik DT088-1616 44157
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT088-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 88x1,8x44 cm |
| Šířka | 880 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 5.3900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913983139 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Barva | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
3 345 Kč
Při platbě předem pouze 3 112 Kč
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
TERUEL keramické umyvadlo na desku 59x39 cm, bílá BH7007
expedice do 7 dnů2 313 Kč
Při platbě předem pouze 2 152 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 67x50x43,5cm, borovice rustik DT070-1616
expedice do 7 dnů10 053 Kč
Při platbě předem pouze 9 352 Kč

