Deska DTDL 1260x18x440mm, antracit matný DT126-3434
Deska DTDL 1260x18x440mm, antracit matný DT126-3434
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DT126-3434 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 126x1,8x44 cm |
| Šířka | 1260 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913965661 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | černá |
| Barva | černá |
Doporučujeme přikoupit
5 065 Kč
Při platbě předem pouze 4 712 Kč
ODETTA umyvadlová skříňka 95x50x43,5cm, antracit matný DT100-3434
expedice do 7 dnů13 751 Kč
Při platbě předem pouze 12 792 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Podlahový linear. žlab ke stěně 950 mm,boční D40,line mat s nerez. rámečkem CH 950 LN 3
expedice do 7 dnů3 181 Kč
Mereo Odtokový žlab 90x7 cm, vč roštu a nerezového vnitřku sifonu, rošt STRIP, nerez CZ123
expedice do 7 dnů3 790 Kč
Při platbě předem pouze 3 563 Kč

