DELONIX polička na vanu, 86x20 cm, černá 73313
DELONIX polička na vanu, 86x20 cm, černá 73313
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73313 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 86x20 cm |
| Šířka | 860 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Kompozit |
| Hmotnost / ks | 2.4250 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729085270 |
| Taric | 94018000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Příslušenství
1 281 Kč
Při platbě předem pouze 1 207 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Mexen Rox L posuvný sprchový kout pravý 120 x 120 cm, černý rošt, černá - 8C2L-120-120-70-77-P
expedice do 10 dnů13 371 Kč
Mexen Kioto-X Sprchová zástěna 130 x 90 cm, 10 mm průhledná, chrom - 800-130-202-01-00-090-X
expedice do 10 dnů11 583 Kč
Posuvný sprchový kout Mexen Rox 160 x 95 cm, průhledný, kartáčované zlato - 8C2-160-095-55-00
expedice do 10 dnů13 514 Kč


