DEEP sprchové dveře 1600x1650mm, čiré sklo MD1616
DEEP sprchové dveře 1600x1650mm, čiré sklo MD1616
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Šířka | 1600 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 680 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913898105 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Příslušenství
536 Kč
Při platbě předem pouze 503 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DEEP rozšiřovací profil 25mm, výška 1650mm MD625
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 531 Kč
DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 160x75x26cm, bílá 72385
expedice do 7 dnů8 247 Kč
Při platbě předem pouze 7 768 Kč
DEEP boční stěna 750x1650mm, čiré sklo MD3116
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 989 Kč
Mohlo by Vás zajímat
13 390 Kč
Při platbě předem pouze 12 612 Kč
ROLLS sprchové dveře 1600mm, výška 2000mm, čiré sklo RL1615
expedice do 7 dnů18 051 Kč
Při platbě předem pouze 17 002 Kč
THRON KOMPONENT sprchové dveře 1580-1610 mm, čiré sklo TL5016B BOX 2/2
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 662 Kč
THRON KOMPONENT sprchové dveře 1580-1610 mm, čiré sklo TL5016A BOX 1/2
expedice do 7 dnů6 011 Kč
Při platbě předem pouze 5 662 Kč


