DEEP sprchové dveře 1100x1650mm, čiré sklo MD1116
DEEP sprchové dveře 1100x1650mm, čiré sklo MD1116
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 27.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913876158 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 110x90x26cm, bílá 72363
expedice do 7 dnů7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 958 Kč
6 097 Kč
Při platbě předem pouze 5 743 Kč
DEEP rozšiřovací profil 25mm, výška 1650mm MD625
expedice do 7 dnů1 625 Kč
Při platbě předem pouze 1 531 Kč
DEEP boční stěna 750x1650mm, čiré sklo MD3116
expedice do 7 dnů3 173 Kč
Při platbě předem pouze 2 989 Kč
Mohlo by Vás zajímat


