DEEP obdélníkový sprchový kout 1400x750mm L/P varianta, čiré sklo MD1416MD3116
DEEP obdélníkový sprchový kout 1400x750mm L/P varianta, čiré sklo MD1416MD3116
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Rozměr | 140x75 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hloubka | 750 mm |
| Barva profilu | Chrom |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 52.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913902604 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 363 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 140x75x26cm, bílá 72947
expedice do 7 dnů7 817 Kč
Při platbě předem pouze 7 363 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Deante Eridan Kuchyňská baterie na vodní filtr a výsuvnou hubicí, kartáč. ocel BRE_F75M
expedice do 12 dnů6 728 Kč
8 140 Kč
7 606 Kč


