DEEP BLACK obdélníkový sprchový kout 1100x900mm L/P varianta, čiré sklo 57872
DEEP BLACK obdélníkový sprchový kout 1100x900mm L/P varianta, čiré sklo 57872
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | DEEP |
| Rozměr | 110x90 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 1650 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 430 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Rámové provedení |
| Hmotnost / ks | 49.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988561 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otevírání | Univerzální |
| Systém otevírání | Posuvné |
Příslušenství
7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 958 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DEEP hluboká sprchová vanička, obdélník 110x90x26cm, bílá 72363
expedice do 7 dnů7 387 Kč
Při platbě předem pouze 6 958 Kč
Mohlo by Vás zajímat
ALTIS obdélníkový sprchový kout 1100x900 mm, L/P varianta AL3915CAL6015C
expedice do 7 dnů16 302 Kč
Při platbě předem pouze 15 308 Kč
19 254 Kč
Při platbě předem pouze 18 080 Kč
18 762 Kč
Při platbě předem pouze 17 618 Kč
16 047 Kč
Při platbě předem pouze 15 069 Kč

