Sprchová tyč s vývodem vody, posuvný držák, kulatá, 720mm, chrom 1202-08
Sprchová tyč s vývodem vody, posuvný držák, kulatá, 720mm, chrom 1202-08
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-1202-08 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LUKA |
| Výška | 756 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 20 mm |
| Ostatní | S integrovaným vyústěním vody |
| Hmotnost / ks | 1.2100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804618 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | chrom |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LUX kovová sprchová hadice, roztažitelná 150-180cm, chrom FSACC293
expedice do 7 dnů275 Kč
Při platbě předem pouze 256 Kč
421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Police na sprchovou tyč 18, 20, 22, 25mm, ABS/chrom SK111
expedice do 7 dnů421 Kč
Při platbě předem pouze 392 Kč
Mohlo by Vás zajímat
3 406 Kč
Při platbě předem pouze 3 168 Kč
Držák pro sprchovou tyč 22mm, ABS/chrom ND1202-02
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 236 Kč
Držák pro sprchovou tyč 23mm, ABS/chrom NDKJ139
expedice do 7 dnů254 Kč
Při platbě předem pouze 236 Kč
Sprchová tyč, posuvný držák, kulatá, 700mm, zlato SC017
expedice do 7 dnů5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč


