DALMA keramické umyvadlo na desku, ? 42 cm, marfil MM127
DALMA keramické umyvadlo na desku, ? 42 cm, marfil MM127
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DALMA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 42x16,5 cm |
| Průměr | 420 mm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 7.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913874628 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorem na baterii | ne |
| Barva keramiky | imitace kamene |
Příslušenství
765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
DALMA umyvadlová výpust 5/4“, click-clack, marfil MM727
expedice do 7 dnů765 Kč
Při platbě předem pouze 712 Kč
Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-80mm, ABS/chrom CV1232 59350
expedice do 7 dnů314 Kč
Při platbě předem pouze 292 Kč
1 858 Kč
Při platbě předem pouze 1 728 Kč
KING umyvadlový sifon 5/4", odpad 32 mm, ABS/chrom 0595PR25K7
expedice do 7 dnů705 Kč
Při platbě předem pouze 656 Kč
Mohlo by Vás zajímat
LUGANO keramické umyvadlo na desku, ? 40 cm, bílá AR491
expedice do 7 dnů3 087 Kč
Při platbě předem pouze 2 872 Kč
5 753 Kč
Při platbě předem pouze 5 352 Kč
3 139 Kč
Při platbě předem pouze 2 920 Kč
6 269 Kč
Při platbě předem pouze 5 832 Kč


