DALKEY obklad Beige Satin 30x60 (1,8m2) DLK003
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | ALAPLANA |
|---|---|
| Série | DALKEY |
| Rozměr | 30x60 cm |
| Materiál | Keramika |
| Povrch | Satén |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.8000 m2 |
| Počet ks v balení | 10 |
| Tloušťka | 8.40 mm |
| Hmotnost / m2 | 14.8166 kg |
| EAN | 8435609336670 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | béžová |
| Barva | béžová |
| Povrch | satén |
| Rozměr | 30 x 60 cm |
| Textura | kámen |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
14 006 Kč
Při platbě předem pouze 13 152 Kč
Omnires OVO M+ umyvadlo na desku/závěsné pravé, 33 x 34 cm, terracotta mat OVO335UWPTE
expedice do 14 dnů6 162 Kč
NUBES keramické umývátko 40x32cm, broušená spodní hrana, bez otvoru, bílá mat 96849009
na objednávku8 333 Kč
Při platbě předem pouze 7 752 Kč

