DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SZ139
DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato SZ139
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SPY |
| Šířka | 295 mm |
| Výška | 1334 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Termostat |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 23 mm |
| Ostatní | Anti-twist systém, Nastavitelná výška sloupu, AntiCalc, PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 5.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887246 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Omezovač průtoku vody do hlavové sprchy, 12L/min MS700
expedice do 7 dnů36 Kč
Při platbě předem pouze 34 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Sprchový sloup s termostatickou baterií, černá mat KU139B
expedice do 7 dnů8 505 Kč
Při platbě předem pouze 7 912 Kč
Sprchový sloup s termostatickou baterií, chrom KU139
na objednávku8 075 Kč
Při platbě předem pouze 7 512 Kč
DAKAR sprchový sloup s termostatickou baterií, zlato mat SZ139GB
expedice do 7 dnů12 031 Kč
Při platbě předem pouze 11 192 Kč
21 491 Kč
Při platbě předem pouze 19 992 Kč


