DAFNE mýdlenka na postavení, bambus 3911
DAFNE mýdlenka na postavení, bambus 3911
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3911 |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | DAFNE |
| Rozměr | 140x22x80 mm |
| Šířka | 140 mm |
| Výška | 22 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1460 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341064238 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bambus |
Příslušenství
2 047 Kč
Při platbě předem pouze 1 904 Kč
expedice do 7 dnů
634 Kč
Při platbě předem pouze 598 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
14 689 Kč

