DAFNE dávkovač mýdla na postavení, bambus 3980
DAFNE dávkovač mýdla na postavení, bambus 3980
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-3980 |
- Vnitřní nádobka a pumpička z plastu
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | DAFNE |
| Rozměr | 80x185x80 mm |
| Šířka | 80 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 150 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4340 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341064214 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bambus |
Mohlo by Vás zajímat
FIGO dávkovač mýdla na postavení 300ml, kouřové sklo/dřevo 8387 58688
expedice do 7 dnů469 Kč
Při platbě předem pouze 436 Kč

