CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom UBC-CM040
CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, chrom UBC-CM040
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961038 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | chrom |
Mohlo by Vás zajímat
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, kulatá, progresivní kartuše, bílá mat DB714
na objednávku5 719 Kč
Při platbě předem pouze 5 320 Kč
RHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom 5540
expedice do 7 dnů2 915 Kč
Při platbě předem pouze 2 712 Kč
8 028 Kč
Při platbě předem pouze 7 538 Kč

