CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, černá mat UBC-CM040B
CUBEMIX podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, hranatá, černá mat UBC-CM040B
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CUBEMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Délka hadice | 1200 mm |
| Hmotnost / ks | 3.2300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961045 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Barva baterie | černá |
Mohlo by Vás zajímat
7 043 Kč
Při platbě předem pouze 6 552 Kč
8 930 Kč
Při platbě předem pouze 8 385 Kč
VERSI podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, černá mat RV013/15
expedice do 7 dnů6 957 Kč
Při platbě předem pouze 6 472 Kč
Podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, Retro, bronz KI41B-01
expedice do 7 dnů5 888 Kč
Při platbě předem pouze 5 529 Kč

