CROSS skříňka vysoká 49x170x39cm, levá, buk CR314 58720
CROSS skříňka vysoká 49x170x39cm, levá, buk CR314 58720
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR314 |
Dostupnost:
na objednávku
- V horní i dolní části prosklená dvířka, matné sklo
- Uvnitř vždy 1 vyjímatelná police
- Uprostřed 2x zásuvka bez kolejniček se zarážkou
- Standardně dodáváno s úchytkou 12937
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CROSS |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 49x170x39 cm |
| Šířka | 490 mm |
| Výška | 1700 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Buk |
| Materiál | Masiv dřevo/dýha |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Zásuvky a dvířka |
| Směr otevírání | Levé |
| Hmotnost / ks | 29.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994982 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ zavírání | se zásuvkami i dvířky |
| Typ montáže | stojící |
| Barva | hnědá |
| Šířka | 401 MM A VÍCE |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Příslušenství
20 115 Kč
Při platbě předem pouze 18 712 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
8 204 Kč
Při platbě předem pouze 7 632 Kč
8 806 Kč
Při platbě předem pouze 8 192 Kč
CROSS skříňka vysoká 49x170x39cm, pravá, starobílá CR213
na objednávku27 640 Kč
Při platbě předem pouze 25 712 Kč
RETRO skříňka vysoká 40x170x36cm, starobílá, pravá 1665
na objednávku25 963 Kč
Při platbě předem pouze 24 152 Kč


