CRAFT WC štětka na postavení, acacia/černá UBC-8572
CRAFT WC štětka na postavení, acacia/černá UBC-8572
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 90x350 mm |
| Průměr | 90 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 350 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Masiv dřevo, Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.8860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128844 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
27 951 Kč
Při platbě předem pouze 24 317 Kč
TEKA Vestavná myčka DSI 44700 X Nerez, š= 45 cm
expedice do 14 dnů10 990 Kč
Při platbě předem pouze 9 671 Kč

