CRAFT sklenka na postavení, béžová UBC-8567
CRAFT sklenka na postavení, béžová UBC-8567
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CRAFT |
| Rozměr | 79x91 mm |
| Průměr | 79 mm |
| Šířka | 79 mm |
| Výška | 91 mm |
| Hloubka | 79 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913128790 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | béžová |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
Omnires LOWFIX Lineární sprchový odtok s krycí deskou, 90cm, stříbrná LOWFIX90TSL
expedice do 14 dnů5 474 Kč
PAVINO nerezový podlahový žlab s roštem pro dlažbu, L-860, DN50 2710-90
expedice do 7 dnů3 395 Kč
Při platbě předem pouze 3 210 Kč

