Cone - wall-mounted shower mixer with shower set, champagne golde
Cone - wall-mounted shower mixer with shower set, champagne golde
| Výrobce: | Výrobce: Kuchinox |
| Kód: | Kód: BVC_G41D |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Kuchinox |
| Adresa výrobce: | Smolice 1H, 95-010 Stryków |
| E-mail: | bok@kuchinox.pl |
| Acoustic group | II - < 20 ≤ 30 dB |
| Cartridge diameter | 30 mm |
| Easy installation system included | Yes |
| Finish | Champagne gold |
| Flow class | A ≤ 15 l/min |
| Method of installation | Wall-mounted |
| Service at customer’s location | Yes |
| Total mixer height | 60 mm |
| Type of handle | Single lever |
| Width | 285 mm |
| Years of warranty | 8 *see warranty terms |

