Cone - upright washbasin mixer, chrome
Cone - upright washbasin mixer, chrome
| Výrobce: | Výrobce: Kuchinox |
| Kód: | Kód: BVC_022D |
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Kuchinox |
| Adresa výrobce: | Smolice 1H, 95-010 Stryków |
| E-mail: | bok@kuchinox.pl |
| Acoustic group | I - ≤ 20 dB |
| Cartridge diameter | 26 mm |
| Connecting hose length | 400 mm |
| Finish | Chrome |
| Flow class | Z ≤ 9 l/min |
| Low water consumption | Yes |
| Method of installation | Upright |
| Range of spout | 99 mm |
| Service at customer’s location | Yes |
| Total mixer height | 149 mm |
| Type of cartridge | Ceramic |
| Type of handle | Single lever |
| Type of plug | Click-clack |
| Type of spout | Fixed |
| Years of warranty | 8 *see warranty terms |

