CLEO hydromasážní vana, 150x75x48cm, Attraction Hydro-Air, chrom 56887
CLEO hydromasážní vana, 150x75x48cm, Attraction Hydro-Air, chrom 56887
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-27611.4010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 150x75x48 cm |
| Délka | 1500 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 220.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 47.9600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729054542 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Příslušenství
300 Kč
Při platbě předem pouze 283 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
559 Kč
Při platbě předem pouze 526 Kč
Mohlo by Vás zajímat
44 875 Kč
Při platbě předem pouze 43 309 Kč
28 509 Kč
Při platbě předem pouze 27 514 Kč
30 272 Kč
Při platbě předem pouze 29 216 Kč
41 744 Kč
Při platbě předem pouze 40 288 Kč

