CITY obklad White Dec 30x90 (1,35m2) CTY006
Obklad pro váš dům nebo byt.
Vlastnosti
| Značka | CRISTACER |
|---|---|
| Série | CITY CRISTACER |
| Rozměr | 30x90 cm |
| Materiál | Keramika |
| Charakter | Rektifikovaná |
| Povrch | Mat |
| Použití | Obklad |
| Balení obsahuje | 1.3500 m2 |
| Počet ks v balení | 5 |
| Tloušťka | 9.80 mm |
| Hmotnost / m2 | 16.9070 kg |
| EAN | 8435732023362 |
| Taric | 69072300 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | vzorovaná |
| Povrch | mat |
| Rozměr | 30 x 90 cm |
| Typ produktu | obklad |
Mohlo by Vás zajímat
157 776 Kč
Při platbě předem pouze 152 272 Kč
39 061 Kč
Při platbě předem pouze 37 699 Kč
39 680 Kč
Při platbě předem pouze 38 296 Kč
106 606 Kč
Při platbě předem pouze 102 887 Kč

