CIRASA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, carina strip
CIRASA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, carina strip
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR792-4141S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Šedá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.1200 kg |
| EAN | 8590913999338 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 620 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
BELLA držák ručníků na bok skříňky 250mm, černá mat FA115NE
expedice do 7 dnů993 Kč
Při platbě předem pouze 924 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
Mohlo by Vás zajímat
12 253 Kč
Při platbě předem pouze 11 488 Kč
15 446 Kč
Při platbě předem pouze 14 368 Kč
9 365 Kč
Při platbě předem pouze 8 712 Kč

