CIRASA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, agila strip
CIRASA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, agila strip
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR792-4343S |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 78x54x39 cm |
| Šířka | 780 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.1200 kg |
| EAN | 8590913999369 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | zelená |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 620 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč
15 669 Kč
Při platbě předem pouze 14 576 Kč
Mohlo by Vás zajímat
9 623 Kč
Při platbě předem pouze 8 952 Kč
EZARA umyvadlová skříňka 78x54x39cm, bílá lesk EZ792-3030
expedice do 7 dnů9 193 Kč
Při platbě předem pouze 8 552 Kč
10 569 Kč
Při platbě předem pouze 9 832 Kč

