CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, borovice rustik CR592-1616
CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, borovice rustik CR592-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR592-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x54x39 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 17.8010 kg |
| EAN | 8590913940699 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 60x40cm, bílá 44060
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
10 440 Kč
Při platbě předem pouze 9 712 Kč
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
3 027 Kč
Při platbě předem pouze 2 816 Kč
Mohlo by Vás zajímat
PUNO podstavec pod umyvadlo 550x795x396mm, černá SKA590-2
expedice do 7 dnů9 279 Kč
Při platbě předem pouze 8 632 Kč
9 477 Kč
Při platbě předem pouze 8 816 Kč
RETRO skříňka 60x80x38cm, starobílá, pravá 1693
na objednávku29 919 Kč
Při platbě předem pouze 27 832 Kč


