CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, bílá lesk CR592-3030
CIRASA umyvadlová skříňka 58x54x39cm, bílá lesk CR592-3030
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 58x54x39 cm |
| Šířka | 580 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 17.8010 kg |
| EAN | 8590913940668 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Typ zavírání | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | 301 - 400 mm |
Příslušenství
2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
LINDO boční organizér, sada 2ks, 114x323mm, plast, antracit LD002
expedice do 7 dnů533 Kč
Při platbě předem pouze 496 Kč
Umyvadlový sifon šetřící místo 5/4", DN32, bílá 151.127.0
expedice do 7 dnů255 Kč
Při platbě předem pouze 241 Kč
MITRA kovová úchytka, průměr 25mm, chrom MT001
expedice do 7 dnů145 Kč
Při platbě předem pouze 135 Kč
PRACTICO keramické umyvadlo nábytkové 60x40cm, bílá 44060
expedice do 7 dnů2 055 Kč
Při platbě předem pouze 1 912 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černý rám, kartáčovaný nikl - 895-070-000-03-70-97
expedice do 10 dnů3 861 Kč
Vanová zástěna Mexen Next s jedním křídlem 70 x 150 cm, pruhy, bílá - 895-070-000-00-09-20
expedice do 10 dnů2 970 Kč
Vanová zástěna Mexen Mist s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, černá - 8A9-070-001-70-00
expedice do 10 dnů2 932 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, transparentní, růžové zlato - 895-070-000-00-00-60
expedice do 10 dnů2 827 Kč


