CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, siena
CIRASA STRIP umyvadlová skříňka 59,2x52x46cm, siena
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR611-4242S |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 59,2x52x46 cm |
| Šířka | 592 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Modrá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.7010 kg |
| EAN | 8590913131042 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství
76 Kč
Při platbě předem pouze 73 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
12 573 Kč
Při platbě předem pouze 11 696 Kč
15 669 Kč
Při platbě předem pouze 14 576 Kč
SIDRA umyvadlo, litý mramor, 61x46cm, bílá
expedice do 7 dnů2 571 Kč
Při platbě předem pouze 2 392 Kč

