CIRASA skříňka spodní policová 30x52x46cm, borovice rustik
CIRASA skříňka spodní policová 30x52x46cm, borovice rustik
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR312-1616 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x52x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 14.0000 kg |
| EAN | 8590913131370 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |

