CIRASA skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, dub alabama CR301-2222
CIRASA skříňka spodní dvířková 30x64x46cm, pravá/levá, dub alabama CR301-2222
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x64x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 640 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.9220 kg |
| EAN | 8590913927836 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Příslušenství
68 Kč
Při platbě předem pouze 63 Kč
expedice do 7 dnů
257 Kč
Při platbě předem pouze 239 Kč
expedice do 7 dnů
214 Kč
Při platbě předem pouze 199 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30387
expedice do 7 dnů331 Kč
Při platbě předem pouze 308 Kč
Nábytková nožička, výška 200mm, černá mat 30389
expedice do 7 dnů114 Kč
Při platbě předem pouze 106 Kč
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
Mohlo by Vás zajímat
6 312 Kč
Při platbě předem pouze 5 872 Kč
4 549 Kč
Při platbě předem pouze 4 232 Kč
6 742 Kč
Při platbě předem pouze 6 272 Kč
5 581 Kč
Při platbě předem pouze 5 192 Kč

