CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, borovice rustik CR302-1616
CIRASA skříňka spodní dvířková 30x52x46cm, pravá/levá, borovice rustik CR302-1616
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR302-1616 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x52x46 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 16.8701 kg |
| EAN | 8590913927867 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | hnědá |
| Typ zavírání | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hloubka | nad 401 mm |
| Šířka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Příslušenství
1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč
skladem
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedice do 7 dnů89 Kč
Při platbě předem pouze 85 Kč
BLUM nábytkový závěs naložený, integr.tlumení, včetně krytek, černý onyx D-71B3550 53205
expedice do 7 dnů159 Kč
Při platbě předem pouze 151 Kč
Mohlo by Vás zajímat
Vanová zástěna Mexen Next L s jedním křídlem 70 x 150 cm, černá mřížka, chrom - 895-070-000-03-77-01
expedice do 10 dnů3 471 Kč
Mexen Next vanová zástěna jednokřídlá 70 x 150 cm, mráz, růžové zlato - 895-070-000-00-30-60
expedice do 10 dnů3 003 Kč
Vanová zástěna Mexen Lunar s jedním křídlem 70 x 150 cm, průhledná, kartáčovaná měď - 897-070-000-65-00
expedice do 10 dnů4 076 Kč

