CHLOÉ mýdlenka na postavení, bílá mat CH032
Příslušenství
8 161 Kč
Při platbě předem pouze 7 592 Kč
expedice do 7 dnů
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | CHLOÉ |
| Rozměr | 132x23x99 mm |
| Šířka | 132 mm |
| Výška | 23 mm |
| Hloubka | 99 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1760 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062858192 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
Příslušenství
Podobné zboží
Mohlo by Vás zajímat

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.
Nastavení OK, souhlasímCookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.
Souhlas můžete odmítnout zde.