Cersanit Mille plus set B292 CO City ovál slim duro SC EO S701-454
Cersanit Mille plus set B292 CO City ovál slim duro SC EO S701-454
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Cersanit |
| Adresa výrobce: | Al. Solidarności 36 25-323 Kielce |
| E-mail: | export@cersanit.com |
Cersanit Mille plus set B292 CO City ovál slim duro SC EO S701-454
Závěsná WC mísa MILLE PLUS se sedátkem SLIM z duroplastu. Závěsná mísa MILLE PLUS oválného tvaru je nabízena s inovativní technologií CleanOn. Ta zajišťuje, že voda účinně omývá všechny vnitřní povrchy mísy a toaleta zůstává déle čistá a hygienická. To, co závěsnou mísu MILLE PLUS odlišuje, je moderní design a jedinečná bílá barva Cersanit. Mísa je navržena pro úsporné splachování 3/5 l vody. Vysoká kvalita keramiky Cersanit a její záruka 10 let poskytuje komfort používání po mnoho let. Součástí sady je sedátko SLIM z kvalitního duroplastu s antibakteriálními vlastnostmi. Sedátko je ideálně sladěné s keramikou a jeho tvar zaručuje nejvyšší komfort používání. Sedátko je navíc vybaveno funkcí volného pádu a snadného uvolnění.
Závěsný klozet
- barva: bílá
- materiál WC mísy: sanitární keramika
- materiál sedátka: duroplast
- antibakteriální povrch
- rozměr: 365 x 360 x 500 mm (VxŠxH)
- zadní odpad
- hluboké splachování
- s technologií bezokrajového splachování CleanOn
- s WC sedátkem
- sedátko s pomalým dovíráním SoftClose
- tlačítko EasyOff - snadné vyjmutí z pantů
| Barva | bílá |
|---|---|
| Druh | závěsná |
| Hloubka | 56,5 cm |
| Charakter | WC mísa včetně sedátka |
| Instalace | na stěnu /s modulem/ |
| Materiál | keramika, duroplast |
| Odpad | zadní |
| Šířka | 36 cm |
| Tvar | zaoblený |
| Typ | CLEAN ON /bez oplachového kruhu/ |
| Výška | 44,85 cm |
| Odtok v litrech | 3/ 5 l |
| Série | VIRGO |
| Klozet vč. sedátka | Ano |
| Typ oplachu | Rimless |
| Délka klozetu | do 51cm |
| Barva keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit


