Cersanit President WC kombi 020spod.odpad,nádrž 3/6,sedátko K08-029
Cersanit President WC kombi 020spod.odpad,nádrž 3/6,sedátko K08-029
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Cersanit |
| Adresa výrobce: | Al. Solidarności 36 25-323 Kielce |
| E-mail: | export@cersanit.com |
Cersanit President WC kombi 020spod.odpad,nádrž 3/6,sedátko K08-029
Kompaktní toaleta s polypropylenovým sedátkem PRESIDENT.
Sada obsahuje:
- kompaktní mísa:
- šířka: 375 mm
- hloubka: 645 mm
- výška kompaktní mísy: 400 mm
- výška kompaktní mísy se splachovací nádrží: 750 mm
- vertikální
odtok- mísa bez police (trychtýře)
- otevřená
příruba- instalační sada obsahuje - splachovací nádrž:
- boční připojení nádrže na
vodu- funkce splachování 3/6 l WC - sedátko:
- materiál: polypropylen
- typ: hladký
- tvar: zaoblený
- antibakteriální vlastnosti.
| Barva: | Bílá |
|---|---|
| Hloubka mísy: | 64,5 cm |
| Kolekce: | PRESIDENT |
| Typ: | Flanged |
| Typ odtoku: | Vertikální |
| Výška kompaktu: | 75 cm |
| Výška mísy: | 75 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Šířka mísy: | 37,5 cm |
| Typ oplachu | Klasický |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | komplet |
| Typ odpadu | svislý |
Mohlo by Vás zajímat


