Cersanit President WC kombi 010 zad.odpad,nádrž 3/6,sedátko K08-028
Cersanit President WC kombi 010 zad.odpad,nádrž 3/6,sedátko K08-028
🗓️ Kdy mohu očekávat doručení.
🚚 Jaké jsou možnosti doručení.
| Výrobce: | Cersanit |
| Adresa výrobce: | Al. Solidarności 36 25-323 Kielce |
| E-mail: | export@cersanit.com |
Cersanit President WC kombi 010 zad.odpad,nádrž 3/6,sedátko K08-028
Kompaktní toaleta PRESIDENTs polypropylenovým sedátkem. Sada obsahuje polypropylenovou desku s antibakteriálními vlastnostmi.
Funkce
- deska zahrnuta: Ano
- přívod vody: strana nádrže
- hloubka: 645 mm
- šířka: 375 mm
- výška: 750 mm
- tvar:
- zaoblený snadné vyjmutí: Ne
- odtok vody: horizontální
- typ límce: přírubový typ mísy
- pant: standardní
- splachování: 3,6 l
- hmotnost: 33,5 kg
- montážní sada součástí balení: Ano
| Barva: | Bílá |
|---|---|
| Hloubka mísy: | 64,5 cm |
| Kolekce: | PRESIDENT |
| Typ: | Flanged |
| Typ odtoku: | Vodorovný |
| Výška kompaktu: | 75 cm |
| Výška mísy: | 75 cm |
| Značka: | Cersanit |
| Šířka mísy: | 37,5 cm |
| Typ oplachu | Klasický |
| Barva keramiky | bílá |
| Provedení klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vodorovný |
Mohlo by Vás zajímat


