CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Active Hydro-Air, chrom 60826
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda nerez, Active Hydro-Air, chrom 60826
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73836.100.2010 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ACTIVE HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729079484 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | bílá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
53 569 Kč
Při platbě předem pouze 51 701 Kč
49 011 Kč
Při platbě předem pouze 47 302 Kč
61 481 Kč
Při platbě předem pouze 59 337 Kč
75 878 Kč
Při platbě předem pouze 73 231 Kč

