CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Attraction Hydro-Air, černá 60838
CASCATA hydromasážní vana, 185x85x45cm, kaskáda černá, Attraction Hydro-Air, černá 60838
| Výrobce: | Výrobce: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73836.102.4030 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 185x85x45 cm |
| Délka | 1850 mm |
| Šířka | 850 mm |
| Výška | 450 mm |
| Objem | 290.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO AIR |
| Hmotnost / ks | 59.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729064473 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| BARVA | černá |
| Materiál | akrylát |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by Vás zajímat
62 771 Kč
Při platbě předem pouze 60 582 Kč
50 688 Kč
Při platbě předem pouze 48 920 Kč
107 491 Kč
Při platbě předem pouze 103 742 Kč
78 595 Kč
Při platbě předem pouze 75 854 Kč

