BRILLA závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, světlá modrá mat
BRILLA závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, světlá modrá mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100614-107 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | Splachování 3 l, Splachování 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 25.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982491 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Klozet vč. sedátka | Ano |
| Typ oplachu | Rimless |
| Délka klozetu | nad 51cm |
| Barva keramiky | modrá |
Příslušenství
4 150 Kč
expedice do 7 dnů
Doporučujeme přikoupit
CLEAN STAR bidetové sedátko, D-tvar LB402
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
USPA LUX elektronický bidet s dálkovým ovládáním UB-6635RU
expedice do 7 dnů16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
GLANC závěsná WC mísa, Rimless, 37x51,5cm, bílá GC321
expedice do 7 dnů6 321 Kč
Při platbě předem pouze 5 880 Kč
AVVA závěsná WC mísa, Rimless, 35,5x53cm, bílá 100314
expedice do 7 dnů4 291 Kč
Při platbě předem pouze 3 992 Kč
PACO závěsná WC mísa, Rimless, 36x53cm, bílá PZ1012WR
expedice do 7 dnů4 076 Kč
Při platbě předem pouze 3 792 Kč

