BRILLA závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, latte mat
BRILLA závěsná WC mísa, Rimless, 36,5x53cm, latte mat
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-100614-114 |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35,5x53 cm |
| Šířka | 355 mm |
| Hloubka | 530 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Rimless |
| Objem splachovací vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Balení neobsahuje | WC sedátko |
| Hmotnost / ks | 25.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913982514 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Rimless |
| Délka klozetu | nad 51cm |
| Barva keramiky | béžová |
Příslušenství
4 150 Kč
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
CLEAN STAR bidetové sedátko, D-tvar LB402
expedice do 7 dnů3 689 Kč
Při platbě předem pouze 3 432 Kč
USPA LUX elektronický bidet s dálkovým ovládáním UB-6635RU
expedice do 7 dnů16 331 Kč
Při platbě předem pouze 15 192 Kč
Mohlo by Vás zajímat
465 Kč
Při platbě předem pouze 445 Kč
CARRARA obklad Relieve Stripe Blanco Brillo G 20x60 (1,44m2) CAR002
expedice do 7 dnů465 Kč
Při platbě předem pouze 445 Kč
CARRARA obklad Blanco Brillo 20x60 (1,44 m2) CAR001
expedice do 7 dnů465 Kč
Při platbě předem pouze 445 Kč

