BRAHEA deska rockstone s otvorem 121x51,5cm (90+30cm), levá, bílá mat BL121-0101-L 58658
BRAHEA deska rockstone s otvorem 121x51,5cm (90+30cm), levá, bílá mat BL121-0101-L 58658
| Výrobce: | Výrobce: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BL121-0101-L |
Dostupnost:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 1210x12x515 mm |
| Šířka | 1210 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 515 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Zápustné umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 9.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913994463 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Barva | bílá |
| Barva | bílá |
Příslušenství
12 831 Kč
Při platbě předem pouze 11 936 Kč
na objednávku
1 428 Kč
Při platbě předem pouze 1 328 Kč
expedice do 7 dnů
Mohlo by Vás zajímat
Deska Rockstone 1350x12x440mm, bílá mat DTR135-0101
na objednávku7 129 Kč
Při platbě předem pouze 6 632 Kč
Deska DTDL 1260x18x440mm, dub alabama DT126-2222
na objednávku1 711 Kč
Při platbě předem pouze 1 592 Kč

